10 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika Anonim
Ostatnio był(a): 1 rok 11 mies temu
KRK-VDA-SAW-ECN,LCA-KTW 384 PLN
Izrael, Stambuł i Cypr w jednej opcji w środku zimy. Wylot w sobotę rano, powrót w niedzielę wieczorem. Praktycznie wszystkie bilety w tym terminie do Stambułu i na Północny Cypr w tych samych cenach, tak więc długość pobytu można modyfikować. . KRK-VDA, sb 09.01, 08:00 - sb 12:50 74 PLN Ryanair . VDA-SAW, 13.01, 04:00- 06:30 30 EUR Pegasus . SAW-ECN, 15.01, 08:50- 10.30 28 EUR Pegasus . LCA-KTW, nd 17.01, 21:30- 23:55 15 EUR WDC Wizz Air
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Nie polecam. Władze greckiej

Nie polecam. Władze greckiej części Cypru traktują wjazd na wyspę przez lotnisko w Ercan jako nielegalne przekroczenie granicy, możesz mieć poważne problemy przy wyjeździe.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
A jak władze Cypru zorientują

A jak władze Cypru zorientują się przy wyjeździe, że wjechałeś przez "północ". Na granicy kiedyś dawali papierowe świstki (bez stempelka w paszporcie, etc). Lot Cypr - KTW jest w Schengen zatem nikt nie będzie sprawdzał przy wyjeździe dokumentów, etc.
Brać śmiało jak ktoś może.

Obrazek użytkownika irkolo
Ostatnio był(a): 2 d 22 h temu
Cypr nie jest w Schengen:
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Fakt - użyłem grubego skrótu

Fakt - użyłem grubego skrótu myślowego:) Przy przylocie/wylocie sprawdzają dowód, ale nie rejestrują ruchu. Nie wiedzą zatem kto jak przyjechał.

Obrazek użytkownika macdik
Ostatnio był(a): 3 mies 1 tydz temu
Przekraczałem granicę na

Przekraczałem granicę na stronę turecką, dostałem pieczątkę do paszportu. Przy wylocie z Larnaki pies z kulawą nogą nie zainteresował się tym ;) Panowie nie róbcie scen ;)

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Tak jak pisałem:) Nawet jak

Tak jak pisałem:) Nawet jak masz pieczątkę to wylatujesz z Cypru na dowód:)

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Pod warunkiem że też

Pod warunkiem że też odprawisz się na dowód bo jak na paszport to może być problem bo uznają wtedy że wjechałeś nielegalnie

Obrazek użytkownika macdik
Ostatnio był(a): 3 mies 1 tydz temu
Brednie wypisujesz, nikogo to

Brednie wypisujesz, nikogo to tam nie interesuje. Przekraczałeś tak granicę, czy gdzieś sobie to wyczytałeś?

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Jeżeli wjeżdżasz z greckiej

Jeżeli wjeżdżasz z greckiej części na turecką i wracasz, to jest okej. Ale przylot na turecką stronę jest oficjalnie nielegalny - nie wiem, na ile skrupulatna jest cypryjska kontrola ruchu, ale dwa lata temu skanowali dokument na wjeździe i na wyjeździe. Równie dobrze mogą zeskanować dowód i zobaczyć że nie wjechałeś.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.