4 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika alborz
Ostatnio był(a): 4 dnii 18 g temu
Finał Pucharu Świataw Oslo Holmenkolen. Przeloty od 111PLN

Korzystając z tanich przelotów do Oslo można wyskoczyć na Finał Pucharu Świata w narciarstwie klasycznym 15 marca (niedziela) w Oslo Holmenkolen: 14 marca (sobota) Modlin - Rygge 9:15-11:10 i 16 marca (poniedziałek) Rygge - Modlin 7:00-8:50 111 PLN.

Obrazek użytkownika adikrakow
Ostatnio był(a): 1 tydz 4 dnii temu
dodaj że dojazd z

dodaj że dojazd z Rygge+powrót to ok 250 zeta, i około 70 zeta komunikacja miejska żeby się na Holmenkollen dostać ;)

Obrazek użytkownika alborz
Ostatnio był(a): 4 dnii 18 g temu
Po co, skoro wiesz? Poza tym:

Po co, skoro wiesz?
Poza tym: "UWAGA: Podany przez nas koszt przelotów to oczywiście nie jest całkowity koszt podróży. Dodatkowo dopłacimy za dojazdy na lotnisko i z lotniska, wyżywienie, ewentualne noclegi po drodze, komunikację miejską itp. Należy też sprawdzić regulacje wizowe w danym kraju (wykaz MSZ), które również mogą oznaczać dodatkowe koszty." Ta informacja dotyczy wszystkich ofert, w których nie ma wyraźnej informacji na tematy wymienione w uwadze.

Obrazek użytkownika adikrakow
Ostatnio był(a): 1 tydz 4 dnii temu
Po co? po g...o! później będą

Po co? po g...o! później będą tematy na forum typu odwołali mi rezerwację co ja teraz zrobię, już mam nocleg zarezerwowany i w ogóle wszyscy kłamią i wysłali mnie do Oslo a na miejscu muszę wydać więcej niż za podróż, a ze studenckiej kieszeni ciężko i za darmo muszę jeździć komunikacją miejską i spać pod mostem.....

Dodaj komentarz