6 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika boobz
Offline
Ostatnio był(a): 5 lat 5 mies temu
Dołączył: sobota, Styczeń 4, 2014 - 14:05
Dubrownik Chorwacja
Cześć. Wybieram się z trójką znajomych do Chorwacji na 7 dniową majówkę. Jedziemy autem i wycieczkę rozpoczynamy od Dubrownika, następnie jedziemy na północ w okolice Splitu, kolejnym przystankiem będzie zwiedzanie Jezior Plitwickich. Chciałem zapytać o tani nocleg w Dubrowniku na początek, jakieś dwie noce, i następnie w Splicie, lub innym urokliwym miejscu na trasie na północ wybrzeżem, i na koniec gdzie spać żeby poświęcić cały dzień na Jeziora Plitwickie.. pozdrawiam
Obrazek użytkownika BartoszM
Offline
Ostatnio był(a): 3 mies 3 tyg temu
Dołączył: wtorek, Styczeń 22, 2013 - 09:18
Jeśli chodzi o Jeziora

Jeśli chodzi o Jeziora Plitwickie, to za dużego wyboru miejsc noclegowych nie ma. Najbardziej popularne są Kamping Borje (koło miejscowości Korenice) na południe od Jezior i miejscowość Grabovac na północ od Jezior (tam też jest jakiś kamping). O ile się nie mylę, to z obydwu jest darmowy bus do Jezior.
Co do Splitu, to może nocleg w Trogirze (jakieś 20 km na północ od Splitu ?). Pamiętam, że po Splicie jeździło się koszmarnie, a nocleg będzie droższy. Podobnie w Dubrowniku - raczej nie ma co liczyć na tani nocleg.

Obrazek użytkownika kr3ciq_2
Offline
Ostatnio był(a): 7 mies 3 tyg temu
Dołączył: poniedziałek, Styczeń 23, 2012 - 09:42
Warto jeszcze zmieścić w

Warto jeszcze zmieścić w harmonogramie wodospady Krka po wizycie w Splicie.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Jeśli chodzi o Dubrownik, to

Jeśli chodzi o Dubrownik, to zatrzymaliśmy się... kawałek od niego, bo w Prapratno w okolicach Stonu. To była dla nas baza wypadowa do Mostaru, a później do Czarnogóry. Akurat my jechaliśmy w przeciwnym kierunku, bo zaczynaliśmy od Jezior Plitwickich, choć kimaliśmy 150 km od nich w Senj. Tak po prostu wypadło, a później ruszyliśmy na Trogir ze Splitem. Spaliśmy pod Splitem, ale to nie było jakiejś urokliwe miejsce. Po prostu budynek przy ulicy, taras, kilkadziesiąt metrów do morza.

Więcej o tych miejscach i podróży znajdziesz w naszej relacji: http://www.wnieznane.pl/chorwacja,21

Obrazek użytkownika boobz
Offline
Ostatnio był(a): 5 lat 5 mies temu
Dołączył: sobota, Styczeń 4, 2014 - 14:05
Jakieś jeszcze super

Jakieś jeszcze super miejscówki z urokliwą przyrodą :)

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
byłem 1-8 maja, super sprawa

byłem 1-8 maja, super sprawa i nocleg w mieszkaniu dla 4 osób wyniósł po 10 euro na głowę, a moze byc taniej jeżeli kontaktujemy się bezpośrednio z gospodarzem-- miłym starszym panem. Miejscowość Podaca 30 km na południe od Makarskiej.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.