Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Do Bergen w w lipcu

Dobrzy Ludzie :)

W lipcu 2015 lecę sobie do Rejkiawiku. Kupiłem właśnie bilety z Bergen na Islandię za bardzo przyjemne 235zł na 10.07.2015 i szukam dolotu, najlepiej takiego by przy okazji dane Bergen dało się zwiedzić
Wizzair leci 9.07 z Gdańska za 160zł i w zasadzie pasowałoby mi to gdyby nie to, ze lot jest o 6:10 rano, ja mieszkam w Warszawie i BARDZO NIE CHCE mi się do Gdańska rano jeździć.

Loty z Warszawy na tą godzinę są chwilowo po 290zł. Drogo :)

PYTANIE: Czy można liczyć na dodatkowe tanie bilety WAW->BGO na lipiec, czy lepiej brać co jest?

Obrazek użytkownika Anonim
Offline
Ostatnio był(a): 10 mies 3 tyg temu
Dołączył: niedziela, Czerwiec 29, 2014 - 15:06
Po co się przejmujesz lotem

Po co się przejmujesz lotem za osiem miesięcy? Cierpliwości, ceny na pewno jeszcze spadną a nawet rozkład lotów się może jeszcze zmienić za ten czas.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Dolicz sobie cenę biletu PKP,

Dolicz sobie cenę biletu PKP, czy inne opłaty związane z dojazdem z Warszawy do Gdańska i będziesz miał podobną cenę ;) a tak swoją drogą to z Bergen na Islandię polecisz za 150 zł, a loty Gdańsk-Bergen zaczynają się od 39 zł nawet w sezonie letnim, wiec może lepiej poczekaj.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.