Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Chorwacja(Zadar, Split) do Polska

Witam, szukam jakiegoś połączenia z Zadaru(Cro) bądź Splitu(Cro) do Polski, a najlepiej do Wrocławia. Myślałem żeby pokombinować coś np. z Splitu do Berlina, a z Berlina polskimbusem do Wrocławia. Szukam tak od 14.08 do 16.08, ewentualnie dzień lub dwa wcześniej, jeżeli była by dużo lepsza cena. Znalazłem lot za 99euro, ale zniknął i nie mogę go znaleźć znowu. Przyznaję nie jestem fachowcem i nie mam takiego doświadczenia jak użytkownicy tego forum. Mógłby ktoś doradzić, jak dobrze i w miarę tanio można dostać się samolotem z Cro do Ger/Pl?
Pozdrawiam

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
azair.eu

azair.eu

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.