Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
1 wpis / 0 nowych
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Chorwacja -> Gdańsk

Hej
w czerwcu robię małą objazdówkę [Wiedeń, Budapeszt, Belgrad, Sarajewo, Dubrownik]. Z Chorwacji [ewentualnie z sąsiadującego kraju o ile dojazd jest w miarę tani] chciałabym wrócić do domu do Gdańska [lub inne polskie miasto] koło 3 lipca. Ma ktoś jakiś pomysł jak wydostać się z Chorwacji i nie wydać majątku na bilety? Bezpośredni lot z Dubrownika do Gdańska kosztuje prawie 700 zł, w zeszłym roku udało mi się wrócić za 150 zł. Posprawdzałam różne opcje [przesiadki w Brukseli i innych miastach] ale albo musiałabym siedzieć tam kilka dni a niestety nie mogę sobie na to pozwolić albo wydać kilkaset euro na przeloty. A może ma ktoś inny pomysł jak zmienić moją objazdówkę by nie było problemu z powrotem
Pozdrawiam ;)

2015-06-17
Gdańsk - Wiedeń 29 euro

20 czerwiec
Wiedeń - Budapest 10 euro

23 czerwiec - 26 czerwiec
Budapeszt - Belgrad 15 euro

26 czerwiec
Belgrade - Sarajevo 20 euro bus

30 czerwiec
Sarajevo - Dubrovnik ?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.