Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined offset: 1 w drupal_http_request() (linia 991 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/common.inc).
  • Notice: Undefined offset: 1 w _drupal_parse_response_status() (linia 1125 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/common.inc).
Obrazek użytkownika alborz
Oczywiście, Szetlandy to magiczne miejsce jeśli chodzi o widoki. Fajnie, tylko najtańszy guesthouse w Lerwik to 25 GBP (BB), najtańszy hostel 35 GBP; od 1 marca prom Aberdeen - Lerwick kosztuje 67 GBP. Poza tym wiadomo, jaka pogoda jest na Szetlandach. Zdecydowanie termin listopadowy to chyba tylko jako przykład cen biletów lotniczych. Niezorientowanym, nie z malkontenctwa,tyko by później nie było że nie wiedziałem... - średnia temperatura w Lerwick, 5,1 °C; - po temperaturze sięgającej średnio 7,2 °C, popołudniami może być chłodniej; - średnia najniższa temperatura jest na ogól niska i wynosi 3,1 °C; - średnia dzienna rozpiętość temperatur w listopadzie wynosi 4,1 °C; - w listopadzie jest bardzo wilgotne z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem lub śniegu, czasem spada 143mm średnio 24 dni w miesiącu; - niebo nad Lerwick jest zachmurzone, średnio 1 godz. 03 minuty widać słońce; - najkrótszy dzień trwa 6 godz. 27 min., a najdłuższy 8 godz. 36 min., średnio 7 godz. 27 min.; - są dni gdy około 6 godzin w ciągu słońce jest niewidoczne z powodu zachmurzenia, mgły lub opadów; - słonecznych jet około 15% godzin i 85% pochmurnych. Na pewno więc listopad i miesiące zimowe nie są miesiącami na podziwianie widoków. raczej na przesiadywanie w pubach. Ale i tam trzeba liczyć każdego pensa. Jeśli odwiedzać Szetlandy to najwcześniej od maja. Wtedy wskaźniki meteo znacząco stają się korzystniejsze. No, ale każdy decyduje sam.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.
CAPTCHA obrazkowa
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.