sprawdź ceny lotów:

Adres komentarza

Bezpośrednie przeloty z Poznania do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w bardzo dobrej cenie. Za bilety w obie strony zapłacimy 499 PLN. 

Do wyboru mamy trzy terminy. Zakup biletów: www.loter.pl/go/tui (zakładka "bilety czarterowe"). W cenie bagaż podręczny oraz nadawany. 

HOTEL
Hotele i hostele Ras al-Chajma (.-.) z kilkuset portali w jednym miejscu

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika suavero
Zazwyczaj jestem powściągliwy... ale jak długo można czekać na nowa wrzutkę, dziś mija piaty dzień jak widzę ciągle to samo. Nawet nie chce mi się już mówić że konkurencja przez ten czas umieściła 75 wrzutek a dzień się jeszcze nie skończył! Przeginacie już całkowicie. Zastanawiam się nawet nad sensem istnienia tej strony no smutne to. Chociaż 2-3 okazje dziennie to nawet sam bym potrafił znaleźć, może niech ludzie wrzucają jakieś artykuły, no nie wiem, coś zacznijcie myśleć bo już jestem delikatnie zirytowany tą biernością a nie zawaham się powiedzieć nieróbstwem.
Obrazek użytkownika anonimm
Strona rzeczywiście śpi.. Z drugiej strony na facebooku jest sporo ofert, więc nie wiem czemu po prostu nie mogą wrzucać tego samego na stronę?
Obrazek użytkownika anonimm
5 najnowszych ofert na stronie znalazło się na fb, a tutaj nie (z tych "Wybrane najlepsze oferty"). Może to kwestia małego ruchu na stronie i posiłkowania się social media do podtrzymania aktywności. Z drugiej strony miały być wprowadzane jakieś zmiany i w sumie ciągle niewiele się zmienia. Zauważyłem jedynie zmianę wyglądu profili użytkowników, a poza tym nic. Dobra, żeby nie narzekać ciągle na adminów to przynajmniej uporali się ze spamem. ;)

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.