sprawdź ceny lotów:

Adres komentarza

Jak informuje oficjalny "fan page" lotniska w rumuńskiej Konstancy, Polskie Linie Lotnicze LOT mają obsługiwać bezpośrednie połączenie do Konstancy.

Loty miałyby się odbywać od września(?) 2017 do styczna 2018 dwa razy dziennie, co świadczyłoby, że nie będzie to połączenie charterowe (wbrew informacji o "charterze" na "fan page'u" lotniska). Taki rozkład prawdopodobnie miałby służyć głównie oferowaniu mieszkańcom wschodniej Rumunii, siatki połączeń LOTu przez Warszawę. Konstanca to również kierunek wypoczynkowy. Miasto położone jest na wybrzeżu Morza Czarnego. Kierunek jest więc atrakcyjny również dla wakacyjnych turystów z Polski.
Lotnisko informuje również o uruchomieniu połączeń z Tallina do Konstancy i Ochrydy (Macedonia) przez linię Nordica (gdzie większościowy pakiet udziałów ma LOT). Jest więc prawdopodobne, że sam LOT zaoferuje połączenie również z Warszawy do Ochrydy.

Comments

Obrazek użytkownika Szynaj
Super, a kiedy Hanoi lub Sajgon. Mamy dużą diasporę Wietnamczyków w Polsce. To dopiero będzie obłożenie. :-)
Obrazek użytkownika admin
Hanoi już było, ale LOT zrezygnował z tego połączenia.
Obrazek użytkownika Pseudo
Wg google'a "la o frecventa de 14 zile" to "z częstotliwością 14 dni" więc może jednak czarter raz na dwa tygodnie.
Obrazek użytkownika Adam
LOT juz kiedyś próbował. Bez żadnych pasażerów w klasie biznes, a do Wietnamu nikt nie latał, trasy były zupełnie nie opłacalne. Wietnamska diaspora kupowała najtańsze bilety i nie zwracał sie nawet koszt przelotu.
Obrazek użytkownika Henrykw
Nic w Konstance nie ma, osobiście nie polecam
Obrazek użytkownika przejk
Trochę szkoda, że nie zdążyłem skorzystać z tamtego połączenia do Hanoi ;) Ale za to są nowe, o wiele ciekawsze jednak połączenia w ostatnich latach :)

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

baza wiedzy z zasobów Lotera:

kategorie: