6 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika Luczita
Offline
Ostatnio był(a): 1 mies 3 d temu
Dołączył: poniedziałek, Lipiec 1, 2013 - 18:58
Air Swift do El Nido
Czy ktoś korzystał z tego cuda? Jakieś opinie? Jakość? Punktualność? Aktualnie cena w jedną stronę na marzec to ponad 6000 php, nie wydaje mi się żeby mogło być coś taniej, ale może ktoś coś wie. Co nie zmienia faktu, że chyba lepiej zapłacić więcej i nie tłuc się cały dzień autobusem... A może ktoś ma jakieś inne pomysły, jak dostać się do El Nido w miarę przyzwoicie.
Obrazek użytkownika admin
Offline
Ostatnio był(a): 19 h 17 min temu
Dołączył: czwartek, Wrzesień 18, 2014 - 13:29
http://www.thephilippines.com

http://www.thephilippines.com/2014/07/best-and-worst-airline-in-philippi...
Chyba sporo poprawili w kilku kwestiach :) (artykuł z 2014)

zipski11 (anonim)
Obrazek użytkownika zipski11
autobus nie jedzie całego

autobus nie jedzie całego dnia, ale była to najbardziej surrealistyczna podróż w moim życiu, spotengowana wstrząsami, hałasami i wibracjami, które naruszyły chyba mój rdzeń kręgowy przez co poszły mikrosygnały do mózgu i czułem się jak we śnie... polecam.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika zipski11
Z Puerta Pricesa do El Nido 5

Z Puerta Pricesa do El Nido 5,5 h z dwoma przystankami po ok. 15 minut - Lexus Shuttle  . Traumatyczne to są najbardziej opowieści z cyklu ,,jak to ciężko i trudno było,,

Przesada - minivan był ok i podróż szybko upłynęła. Opowieści o złej drodze można między bajki włożyć. Jechałem w tamtym roku.

Obrazek użytkownika Luczita
Offline
Ostatnio był(a): 1 mies 3 d temu
Dołączył: poniedziałek, Lipiec 1, 2013 - 18:58
Najbardziej na Filipinach nie

Najbardziej na Filipinach nie lubię transferów z miejsca na miejsce. Przeżyłam dziewięciogodzinny przejazd autobusem z Sagay do Dumaguete, z półgodzinnym postojem na wykład o Jezusie, milionem przystanków i trzema milionami trąbnięć (to było surrealistyczne zipski, uwierz mi ;)), przeżyłam jeszcze inne kilkugodzinne transfery autobusami, busami, vanami, bo w niektóre miejsca nie da się inaczej dotrzeć. Przelot do El Nido brzmi rozsądnie, chyba się Adminie trochę pozmieniało, bo strona jakaś stoi i rezerwację pewnie można zrobić, więc ku dobremu idą ;)

Ale na prawdę nikt nie leciał??

Luk123456 (anonim)
Obrazek użytkownika zipski11
CCzy ostatecznie leciałaś

CCzy ostatecznie leciałaś airswiftem? Wybieram się w styczniu i jest to całkiem fajna opcja źeby zaoszczędzić trochę czasu. jak lot ceny punktualność?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.