sprawdź ceny lotów:

Pomysł na podróż: Bratysława + Wiedeń z Warszawy za 136 PLN

Pomysł na podróż do Bratysławy i Wiednia za 136 PLN w obie strony (loty + przejazdy autokarem).

Loty z małym bagażem podręcznym na pokładzie samolotów Wizz Air z wykupionym WDC, bez 100 PLN więcej. Przejazdy autokarem na trasie Bratysława (również z lotniska za 19 PLN w jedną stronę) - Wiedeń na flixbus.com. Daty ze zrzutu poniżej są jedynie dla informacji, bo nie ma jeszcze w systemie rezerwacyjnym przewoźnika biletów na tak odległe terminy. Poniższa trasa to też sposób dostania się do Wiednia za rozsądne pieniądze, bo do austriackiej stolicy nie ma tanich połączeń lotniczych (duopol PLL LOT i Austrian Airlines). Można oczywiście pojechać PolskimBusem, ale to kilkanaście godzin w ciasnym autokarze.

loty
Warszawa - Bratysława  98 PLN
sprawdź
HOTEL
Hotele i hostele Wiedeń (.-.) z kilkuset portali w jednym miejscu

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Termin rzeczywiście bardzo odległy, ale cenna informacja o połączeniu FlixBus z Wiednia do Bratysławy - nie wiedziałem o tym wcześniej. Gdy kupujemy bilet na stronie tego przewożnika warto pamiętać o zmianie języka na polski (tak jak na zamieszczonym zrzucie ekranu). Cena ukaże się wówczas w PLN, wychodzi około 1 euro taniej, a do tego nie będzie prowizji za przewalutowanie.
Obrazek użytkownika rolka13
Lapsze ceny pomiędzy Bratysławą i Wiedniem ( choć nie z lotniska ) ma Slovak Lines ( zaczynaja sie od 1euro )
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Kolejna cenna informacja (przynajmniej dla mnie) od Rolka 13. Dzięki ! Chętnie zapoznam się dokładniej z ich ofertą. A jeśli już mowa o przewoźnikach w tamtych stronach to warto wejść na stronę Orangeways. Jest to firma węgierska (w internecie mają stronę także w języku polskim). W grudniu 2013 jechałem z nimi z Budapesztu do Wiednia. Nie wiem jak jest teraz, ale wtedy była to najtańsza opcja podróży między stolicami Austrii i Węgier.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.