sprawdź ceny lotów:

autor artykulu: 

autor: milanka

teaser: 

Coraz częstszym zagrożeniem czekającym na turystów w podróży jest skanowanie kart zbliżeniowych i paszportów biometrycznych. Wystarczy złodziej z czytnikiem w zatłoczonym autobusie czy metrze i w łatwy sposób możemy stracić pieniądze oraz dane z paszportu. Polecamy zaopatrzenie się w specjalne portfele/organizery wykonane z materiałów chroniących nasze dokumenty i karty przed zeskanowaniem.

Wspólnie z firmą Koruma, producentem tego typu świetnej jakości akcesoriów, organizujemy konkurs z nagrodami. rozwiniecie: 

Konkurs! Do wygrania organizer, portfel na paszport i etui na paszport. Wystarczy rozpoznać trzy miejsca ze zdjęć - weź udział

 

Koruma oferuje świetnej jakości akcesoria zabezpieczające nasze pieniądze nie tylko w podróży, ale i w życiu codziennym. Przykładowo, na rodzinny wypad przydatny będzie organizer podróżny na karty bezstykowe oraz paszport biometryczny. Pomieści dokumenty całej rodziny, dodatkowe kieszenie na karty SD i SIM, miejsce na kartę pokładową:

 

 


W ofercie firmy Koruma jest również elegancki skórzany portfel na paszport biometryczny oraz karty zbliżeniowe:


 

W celu zabezpieczenia samych kart i paszportu, skorzystać można z etui:

 

 

Konkurs! Do wygrania organizer, portfel na paszport i etui na paszport. Wystarczy rozpoznać trzy miejsca ze zdjęć - weź udział

Artykuł sponsorowany.

lista ofert: 

typ artykulu: 

podróże / turystyka / ciekawostki / filmy itp.