Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Nowa strona Ryanaira! Jak Wam się podoba? (ANKIETA)

nowa strona RyanairaRyanair ma nową stronę internetową! Zmian jest sporo. Zamiast granatowego, dominuje żółty. Większe bannery promocyjne i większe okna wyboru kierunków. Zmieniły się tez menu. Bez zmian pozostały na razie podstrony. Musimy przyznać, ze z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie miesięcznego (a nie tygodniowego jak teraz) widoku cen. Zapraszamy do ANKIETY! Jak Wam się podoba nowa strona?

Comments

Obrazek użytkownika gość
Trzeba sie przyzwyczaić po prostu :P
Obrazek użytkownika gość
Naciapane za bardzo, mało czytelna, a tak się już przyzwyczaiłam do buszowania na ich stronce, z zamkniętymi oczami o każdej porze dnia i nocy! Trzeba się na nowo przyzwyczaić.
Obrazek użytkownika admin_2
No właśnie.. sporo osób głosuje na nie, bo się przyzwyczaiło do poprzedniego wyglądu... Ja akurat uważam, że zmiany są bardzo pozytywne. Poprzednia wersja była fatalna...
Obrazek użytkownika admin_2
Nie podoba mi się tylko jasno zielony (zupełnie od czapy kolor na tej stronie) guzik "odprawa online" ;)
Obrazek użytkownika gość
Owszem poprzednia wersja była fatalna, nowa w porównaniu do starej jest lepsza, ale w dalszym ciągu wygląda na robioną przez gimnazjalistę. Zainwestowaliby trochę kasy w porządnego designera i eksperta ds. funkcjonalności, a nie zrobili miszmasz nie trzymający się kupy..
Obrazek użytkownika admin_2
według mnie designersko jest bardzo w porządku. Ta lekka kiczowatość i prostota jest zamierzona. Chcą się kojarzyć z czymś nieluksusowym.
Obrazek użytkownika gość
Według mnie po prostu albo nie doinwestowali w porządny design, albo kadra zarządcza zaczęła wymuszać na designerach swoje "poprawki" i skończyło się na wypaczeniu pierwotnego projektu. Wizerunek taniości i nieluksusowości nie musi być kiczowaty (zerknij np. na stronę biedronki, która jest elegancka i funkcjonalna). Ponadto widzę, że zmiany wprowadzane na bardzo szybko, część podstron jest nieodświeżona, a to co najbardziej kuleje (rezerwacja), w dalszym ciągu jest w swojej niefunkcjonalnej oprawie.
Obrazek użytkownika gość
zbyt duza ilosc rozmiarow trzcionek, malo czytelne przez to
Obrazek użytkownika admin_2
no niestety z tą rezerwacją nadal jest problem. Oby wkrótce wprowadzili coś takiego jak na przykład Flydubai - "low fare finder"
Obrazek użytkownika John Doe
słaby design, na tak dużą firmę to aą zaskakujące. Generalnie jest mało czytelna, strasznie męczące kolory (zbyt duża dominanta żółtego), górne menu napaćkane do granic czytelności, słaba typografia. W ogólnej ocenie wypada blado ale i tak lepiej niż poprzednia ich strona.
Obrazek użytkownika gość
W końcu! Ich poprzednia strona była bardzo staromodna....
Obrazek użytkownika gość
zmiana na plus jest w koncu mozliwosc wyszukiwania lotnisk po ich kodach, zamiast zmudnego przeszukiwania tej listy.
Obrazek użytkownika gość
Nie dopuszczam myśli, że tak może wyglądać strona jakiejkolwiek linii lotniczej (nawet tak buntowniczej jak FRanek) i to tylko taki spóźniony prima aprilis. To musi być chwilowy wystrój w klimacie jajek & koszyka wielkanocnego i za kilka dni wszystko wróci do normy! Dla wielbicieli kolorowanek i wielkanocnego kurczaka na pół ekranu..... jak podobnie naćkają takich nowinek na stronie bookryanair.com, wtedy więcej będzie "tych dni" - z komunikatem "Sorry Booking System Temporarily Unavailable". Dla mnie strona może być dwu-kolorowa, do bólu inżynieryjna, oparta na prostych ramkach i html 3.0 sprzed 15-tu lat, aby była lekka, szybka w obsłudze i stabilna.
Obrazek użytkownika gość
A ktoś ma pomysł jak teraz mozna podejrzeć kolejne promo? na kilka godzin przed oficjalną zmianą jak to było dotychczas?
Obrazek użytkownika gość
Słaba i niefunkcjonalna - prawie tak samo jak poprzednia. Tak jak mówił poprzednik nawet gdy chcą wyglądać na "tanią linię" nie powinni zapominać o użyteczności - tracą przez to klientów na rzecz pośredników to pewne. Swoją drogą czemu LOTER nie sprzedaje Ryana ? są wszystkie linie, tylko ryana brak :(
Obrazek użytkownika admin_2
Ryan nie daje się sprzedawać... ich polityką jest sprzedaż 100% biletów przez własną stronę www
Obrazek użytkownika gość
Strona może być ale od 3 dni nie mogę zrobić odprawy tylko error:/
Obrazek użytkownika gość
Strona nie działa prawidłowo po odprawie przez smartfona niema możliwości wydrukowania ani pobrania biletu, Niby jest taka opcja ale nie działa

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

baza wiedzy z zasobów Lotera:

kategorie: