Nowa strona Ryanaira! Jak Wam się podoba? (ANKIETA)

nowa strona RyanairaRyanair ma nową stronę internetową! Zmian jest sporo. Zamiast granatowego, dominuje żółty. Większe bannery promocyjne i większe okna wyboru kierunków. Zmieniły się tez menu. Bez zmian pozostały na razie podstrony. Musimy przyznać, ze z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie miesięcznego (a nie tygodniowego jak teraz) widoku cen. Zapraszamy do ANKIETY! Jak Wam się podoba nowa strona?

Ankieta

Czy podoba Ci się nowa strona internetowa Wizz Aira? :

Komentarze

Obrazek użytkownika gość

Trzeba sie przyzwyczaić po prostu :P

Obrazek użytkownika gość

Naciapane za bardzo, mało czytelna, a tak się już przyzwyczaiłam do buszowania na ich stronce, z zamkniętymi oczami o każdej porze dnia i nocy! Trzeba się na nowo przyzwyczaić.

Obrazek użytkownika admin

No właśnie.. sporo osób głosuje na nie, bo się przyzwyczaiło do poprzedniego wyglądu... Ja akurat uważam, że zmiany są bardzo pozytywne. Poprzednia wersja była fatalna...

Obrazek użytkownika admin

Nie podoba mi się tylko jasno zielony (zupełnie od czapy kolor na tej stronie) guzik "odprawa online" ;)

Obrazek użytkownika gość

Owszem poprzednia wersja była fatalna, nowa w porównaniu do starej jest lepsza, ale w dalszym ciągu wygląda na robioną przez gimnazjalistę. Zainwestowaliby trochę kasy w porządnego designera i eksperta ds. funkcjonalności, a nie zrobili miszmasz nie trzymający się kupy..

Obrazek użytkownika admin

według mnie designersko jest bardzo w porządku. Ta lekka kiczowatość i prostota jest zamierzona. Chcą się kojarzyć z czymś nieluksusowym.

Obrazek użytkownika gość

Według mnie po prostu albo nie doinwestowali w porządny design, albo kadra zarządcza zaczęła wymuszać na designerach swoje "poprawki" i skończyło się na wypaczeniu pierwotnego projektu. Wizerunek taniości i nieluksusowości nie musi być kiczowaty (zerknij np. na stronę biedronki, która jest elegancka i funkcjonalna). Ponadto widzę, że zmiany wprowadzane na bardzo szybko, część podstron jest nieodświeżona, a to co najbardziej kuleje (rezerwacja), w dalszym ciągu jest w swojej niefunkcjonalnej oprawie.

Obrazek użytkownika gość

zbyt duza ilosc rozmiarow trzcionek, malo czytelne przez to

Obrazek użytkownika admin

no niestety z tą rezerwacją nadal jest problem. Oby wkrótce wprowadzili coś takiego jak na przykład Flydubai - "low fare finder"

Obrazek użytkownika John Doe

słaby design, na tak dużą firmę to aą zaskakujące. Generalnie jest mało czytelna, strasznie męczące kolory (zbyt duża dominanta żółtego), górne menu napaćkane do granic czytelności, słaba typografia. W ogólnej ocenie wypada blado ale i tak lepiej niż poprzednia ich strona.

Obrazek użytkownika gość

W końcu! Ich poprzednia strona była bardzo staromodna....

Obrazek użytkownika gość

zmiana na plus jest w koncu mozliwosc wyszukiwania lotnisk po ich kodach, zamiast zmudnego przeszukiwania tej listy.

Obrazek użytkownika gość

Nie dopuszczam myśli, że tak może wyglądać strona jakiejkolwiek linii lotniczej (nawet tak buntowniczej jak FRanek) i to tylko taki spóźniony prima aprilis. To musi być chwilowy wystrój w klimacie jajek & koszyka wielkanocnego i za kilka dni wszystko wróci do normy!

Dla wielbicieli kolorowanek i wielkanocnego kurczaka na pół ekranu.....
jak podobnie naćkają takich nowinek na stronie bookryanair.com, wtedy więcej będzie "tych dni" - z komunikatem "Sorry Booking System Temporarily Unavailable".
Dla mnie strona może być dwu-kolorowa, do bólu inżynieryjna, oparta na prostych ramkach i html 3.0 sprzed 15-tu lat, aby była lekka, szybka w obsłudze i stabilna.

Obrazek użytkownika gość

A ktoś ma pomysł jak teraz mozna podejrzeć kolejne promo? na kilka godzin przed oficjalną zmianą jak to było dotychczas?

Obrazek użytkownika gość

Słaba i niefunkcjonalna - prawie tak samo jak poprzednia. Tak jak mówił poprzednik nawet gdy chcą wyglądać na "tanią linię" nie powinni zapominać o użyteczności - tracą przez to klientów na rzecz pośredników to pewne. Swoją drogą czemu LOTER nie sprzedaje Ryana ? są wszystkie linie, tylko ryana brak :(

Obrazek użytkownika admin

Ryan nie daje się sprzedawać... ich polityką jest sprzedaż 100% biletów przez własną stronę www

Obrazek użytkownika gość

Strona może być ale od 3 dni nie mogę zrobić odprawy tylko error:/

Obrazek użytkownika gość

Strona nie działa prawidłowo po odprawie przez smartfona niema możliwości wydrukowania ani pobrania biletu, Niby jest taka opcja ale nie działa

Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Insert Google Map macro.

Więcej informacji na temat formatowania

Refresh Type the characters you see in this picture. Type the characters you see in the picture; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.  Switch to audio verification.