Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Konkurs fotograficzny "Kadry ze świata - podróże okiem Polaków"

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem konkurs "Kadry ze świata - podróże okiem Polaków" organizowany przez Fundację Kadry Ze Świata. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym projekcie. Zapewne wiele z Was fotografuje w podróży. Zachęcamy więc do przesłania swoich prac na konkurs (zgłoszenie). Zdjącia ocenione zostaną przez jury. 20 najlepszych fotografii otrzyma tytuł KADRY ROKU 2013, a dochody z ich licytacji i innych form sprzedaży zostaną przekazane na podróże marzeń dla dzieci. 

Autorka zdjęcia: Anna Alboth


W tegorocznej edycji konkursu, dochód ze zdjęć przeznaczony zostanie na organizację podróży dla dzieci mieszkających w Domu Samotnej Matki. Warunkiem wyjazdu w podróż marzeń jest udział dziecka w bezpłatnych warsztatach podróżniczo-fotograficznych prowadzonych przez Fundację Kadry ze Świata.

Więcej o fundacji i konkursie: www.kadryzeswiata.pl

Comments

Obrazek użytkownika BartoszM
Szczytny cel - warto wesprzeć.
Obrazek użytkownika gość
Genialna inicjatywa
Obrazek użytkownika gość
Ale w jaki sposób przesłać zdjecie ? W zgłoszeniu wypełnia się tylko imię i nazwisko, telefon, adres e-mail ale brak miejsca na załączenie zdjęcia!
Obrazek użytkownika gość
Inicjatywa na pewno godna poparcia, dlatego bardzo żałuję, że sposób jej organizacji zniechęca. Konkretnie: nie można zapoznać się z regulaminem bez wcześniejszego podania swoich danych i tym samym zgłoszenia swojego udziału w tym projekcie! :-/
Obrazek użytkownika gość
Potwierdzam chciałem wziąć udział w konkursie ale organizacja mnie odstraszyła
Obrazek użytkownika gość
nie mam pojęcia gdzie przesłać zdjęcia,o co chodzi etc,wypełniłem formularz i to na tyle na razie-brak info jakiegokolwiek:( krzysiek
Obrazek użytkownika gość
a co jest napisane w informacji ? wsylac zglosznie i na maila dostaniecie regulamin itd itd osobna kwestia jest ze dopiero po zgloszeniu dostaje regulamin, jest to nie do konca uczciwe bo pierw musze podac dane a dopierdo czytac regulamin i decydowac czy chce brac jakikolwiek udzial.
Obrazek użytkownika gość
jakiś bezsens,odechciało mi się-poza tym wysłałem zgłoszenie i nic nie dostałem
Obrazek użytkownika gość
W odpowiedzi na Wasze uwagi. Otrzymaliśmy bardzo dużo zgłoszeń, dlatego prosimy o chwilę cierpliwości abyśmy mogli każdemu z Was osobno odpisać. W fundacji działają wolontariusze, którzy na co dzień pracują i mają swoje życie prywatne, dlatego pomimo ich dużo zaangażowania nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich oczekiwań na raz. Rozumiemy, że nie wszystkim to będzie pasować i szanujemy to że zrezygnują. Jednak Ci, którzy wypełnią formularz i chwilę poczekają z pewnością otrzymają od nas odpowiedź. Proces uczestnictwa w konkursie przebiega następująco: 1. Wyślij zgłoszenie na https://docs.google.com/forms/d/1v8F3yw-QI3ko9khTfe5TUZtUaO2QysnySuLQtBaP_3w/viewform 2. Poczekaj na maila zwrotnego z regulaminem i prezentacja (na zgłoszenia odpowiadamy w ciągu 2 dni roboczych) 3. Wyślij zdjęcia wg wskazówek z regulaminu 4. Pamiętaj że mamy 4 dni robocze aby umieścić Twoje zdjęcie na facebooku dlatego nie denerwuj się, jeśli od razu po przesłaniu nie widzisz go w naszej galerii 5. Śledź wydarzenia na profilu facebook: www.facebook.com/kadryzeswiata lub na naszej stronie internetowej www.kadryzeswiata.pl być na bieżąco. 6. Jeśli masz jakieś pomysły czy uwagi pisz do nas na maila, na pewno odpowiemy na wszystkie zapytania. Wszystkie sprawy dotyczące III edycji KADRÓW ZE ŚWIATA należy kierować na adres [email protected] Dziękujemy za Waszą cierpliwość! Aha! Jeszcze dziś umieścimy regulamin na stronie internetowej aby każdy mógł się z nim zapoznać wcześniej przed dokonaniem zgłoszenia. Dziękujemy za tę celną uwagę! Pozdrawiamy serdecznie KADRY ZE ŚWIATA
Obrazek użytkownika gość
OK. A co z terminem nadsyłania zdjęć? Czy zdjęcie autora jest obowiązkowe (z regulaminu to nie wynika)? Jeżeli dobrze rozumiem - nagrodą jest tylko (aż) tytuł KADR ROKU 2013?

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

baza wiedzy z zasobów Lotera:

kategorie: