4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 2 d 7 h temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Wygodniej na wrocławskie lotnisko

Od jutra pasażerowie korzystający z wrocławskiego lotniska będą mogli, oprócz dobrze znanej linii 106, skorzystać z nowego połączenia pod nazwą WRO AirportExpress. Autobusy mają kursować z niedawno otwartego, nowego dworca autobusowego (tuż obok kolejowego dworca głównego, po jego południowej stronie). Linia ma kursować co 50 minut, zatrzymując się po drodze tylko przy Pl. Dominikańskim. Będzie więc szybciej niż linią 106, która co chwilę ma przystanek, ale za to drożej - 10 PLN. Kto dojechał do Wrocławia Kolejami Dolnośląskimi zapłaci złotówkę taniej, zaś jutro (6.12) wszyscy mogą jechać za darmo.

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 1 min 24 sek temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Fajna opcja, ale myślę, że

Fajna opcja, ale myślę, że przy takiej cenie i częstotliwości tłumów nie zbierze. UBER na tej trasie kosztuje ok. 25zł, a komfort mimo wszystko wyższy, a i czas podróży pewnie będzie nieco krótszy.

Obrazek użytkownika macdik
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 1 dz temu
Dołączył: piątek, Październik 5, 2012 - 17:10
Baju baju będzie szybciej :D

Baju baju będzie szybciej :D Chyba w niedzielę bo w normalne dni, zwłaszcza w godzinach szczytu dojazd i powrót z lotniska to horror. Wrocław jest zakorkowany, a bez buspasa to kompletnie nie ma sensu.

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 2 d 7 h temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Podzieliłem się z Wami

Podzieliłem się z Wami informacją, którą dostałem na poczcie. Jak będę następnym razem na wrocławskim lotnisku to pójdę na przystanek nowej linii, obejrzę sobie tabor, zrobię fotkę. A później... pewnie siądę sobie w stare, dobre 106 i pojadę na piękną wrocławską starówkę :-) 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.