4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Warszawa - szukam noclegów
<p>Mam czasami potrzebę skorzystania z noclegu w Warszawie. Najlepiej gdzieś w centrum - w związku z wykonywanymi obowiązkoami. Możecie polecić mi coś przyzwoitego? Zalezy mi na dobrym standardzie. </p>
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Ja jakiś czas temu wybralem

Ja jakiś czas temu wybralem sie do Warszawy bo miałem kilka spotkań biznesowych. Początkowo myślałem nad tym aby wynająć sobie pokój w hotelu ale ostatecznie za namową znajomego wynająłem osobne mieszkanie. Konkretnie w na tej stronie:

http://www.warsaw4you.com/

Jet tutaj sporo apartametów w dobrej cenie praktycznie w centrum Cena wynajęcia takiego mieszkania jest czesto niższa niż pokoju w hotelu. 

liquor (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Taniej wychodzi hotel czy

Taniej wychodzi hotel czy może jednak wynajem apartamentu? 

wix34 (anonim)
Obrazek użytkownika gość
To zależy. Od tego jaki

To zależy. Od tego jaki apartament masz na myśli oraz jaki hotel. Porowując jednak standardy i zakładająć,że nie wybierasz się w podróż sam, ale z osoba towarzyszącą to lepiej jest zabukować sobie apartament. Po pierwsze mieszkanie jest większe, nie ma ryzyka papierowych ścian w pokoju. Po drugie go dyspozycji jest kuchnia, tak więc nie jesteś zdany na śniadanie hotelowe, ale możesz sobie je zrobić samodzielnie. Sugeruję zajrzeć sobie jeszcze na tą stronę:

http://www.sunandsnow.pl/index.php

Jest tutaj sporo apartamentów w całej Polsce, również w Warszawie. 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.