4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Warszawa-Wietnam marzec

Cześć,
Przy okazji promocji atar zacząłem intensywnie szukać biletów na planowany wyjazd w marcu 2017. Niestety byly dogodne terminy i cena dobra 1850zł ale w kazdym terminie powrót był 42h. Szkoda mi na to urlopu więc zrezygnowałem.

Znalazłem natomiast oferte Turkish za 2049zl ktora idealnie pasuje mi datami. Dodatkowo jest tam miedzyladowanie w SGN w dordze do Hanoi.

1. Czy mogę zakonczyć podróż mając bagaż rejestrowany na miedzyladowaniu? Standardowa przesiadka jest oczywiscie w Stambule.
2.Cena dobra?Brać i nie czekać?

DW
Obrazek użytkownika DW
Offline
Ostatnio był(a): 1 dz 4 h temu
Dołączył: czwartek, luty 21, 2013 - 19:00
1. Oficjalnie nie możesz. W

1. Oficjalnie nie możesz. W praktyce jeżeli zgodzą się nadać twój bagaż tylko do miejsca międzylądowania (domyślam się, że chodzi o IST) to możesz go sobie zabrać i pójść w swoją stronę. Oczywiście pod warunkiem, że jest to ostatni odcinek podróży.

2. Cena przyzwoita ale nie rewelacyjna.

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 5 dni temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Koledze chyba chodziło o

Koledze chyba chodziło o wyjście w Ho Chi Minh. NIE - nie możesz, bo inaczej Twój powrót zostanie anulowany. Możesz kupić bilet multi-city WAW-IST-SGN i HAN-IST-WAW.

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Taka wersja to już 2100 zł w

Taka wersja to już 2100 zł w interesującym mnie terminie. Pytanie czy czekać na promocję większą czy moze to jest bdb cena i kupować?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.