3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Teneryfa we wrześniu
<p>Witam. Chciałbym zabrać rodziców na Teneryfe we wrześniu na tydzień lub 2. Będę bardzo wdzięczny za pomoc w znalezieniu połączenia najlepiej z Warszawy lub Poznania. Ewentualnie jeśli ktoś może polecić jakiś apartament do wynajęcia na 6 osób, to również z chęcią zapoznam się z ofertą;)</p>
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 1 h 45 min temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Do września zostało bardzo

Do września zostało bardzo dużo czasu. Warto regularnie odwiedzać stronę główną lotera, dość często zamieszczane są tu propozycje tanich lotów na Teneryfę. Ryanair lata tam z co najmniej trzech polskich miast (Warszawa, Wrocław, Kraków), ma też mnóstwo kombinowanych możliwości z przesiadkami - po drodze możecie coś zwiedzić. Mogą też pojawić się korzystne cenowo oferty innych linii lotniczych. Trochę cierpliwości, napewno znajdziecie coś fajnego.

Obrazek użytkownika valdi76
Offline
Ostatnio był(a): 2 lata 7 mies temu
Dołączył: środa, Grudzień 16, 2015 - 13:37
Witam. Popieram Leszka. Jeśli

Witam. Popieram Leszka. Jeśli rodzice są "mobilni" warto zarezerwować sobie lot kombinowany z przesiadką w Barcelonie, Madrycie lub innym mieście europejskim. Ceny za lot z Hiszpanii kontynentalnej na Wyspy Kanaryskie bywają badzo korzystne, a przy okazji  można coś zwiedzić. Będąc na Teneryfie zimą w 2013 roku mieszkałem w Royal Park Albatros w San Miguel de Abona. To blisko lotniska Teneryfa Południowa. Cena była  korzystna. Obok jest też kilka innych hotelików. Sprawdź na booking.com wpisując nazwę miasteczka. Radziłbym też wypożyczyć samochód, bo na Teneryfie warto zwiedzić kilka miejsc. Ceny wynajmu też nie były powalające. Z tego co pamiętam wypożyczyłem samochód w firmie Auto Reisen bez blokowania kwoty na karcie. Życzę udanego wyjazdu. Rodzice się uciesza :)

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.