3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 15 h 17 min temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Sindbad - ciekawa promocja

Otrzymałem właśnie wiadomość o ciekawej promocji linii Sindbad. Za 149 PLN kupimy POWROTNY bilet z Polski do następujących krajów: Włochy, Słowenia, Austria, Belgia,Holandia, Niemcy, Dania, Szwecja, Norwegia, Francja. Myślę że oferta bardzo atrakcyjna, ale nie dla miłośników krótkich wyjazdów. Dlaczego? Z Polski należy wyjechać między 11-13 lub 18-20 grudnia. Powrót dopiero w styczniu, od 8 do końca miesiąca.

Obrazek użytkownika macdik
Offline
Ostatnio był(a): 14 h 36 min temu
Dołączył: piątek, Październik 5, 2012 - 17:10
Masz rację oferta bardzo

Masz rację oferta bardzo atrakcyjna, zwłaszcza dla budżetowych podróżników. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale korzystając z okazji spytam ile wg. Ciebie będzie kosztowała taka prawie trzytygodniowa podróż zimą w świątecznym okresie po wymienionych krajach?

 

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 15 h 17 min temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Pytasz o ceny. Sądząc po

Pytasz o ceny. Sądząc po Twojej kronice lotów i aktywności na tym portalu masz znacznie większe doświadczenie w podróżowaniu niż ja, więc doskonale orientujesz się w cenach. Wiadomo że koszty podróżowania po zachodniej Europie są wysokie. Poza tym każdy zwiedza inaczej. Niektórym wystarcza łóżko w hostelu i zakupy z supermarketu zjedzone na ławce w parku. Inni potrzebują pokój z łazienką , obiad w restauracji, drinki w barze itd. Myślę że koszty tej pierwszej grupy zmieszczą się granicach 30-40 euro na dzień. Drugim będzie ciężko mając do dyspozycji 100 euro dziennie. Zależy też od kraju- np. w Szwecji wydamy znacznie więcej niż w Niemczech. Uważam że oferta Sindbada może być atrakcyjna głównie dla tych co zamierzają połączyć zwiedzanie z  odwiedzinami u krewnych albo znajomych w którymś z wspomnianych krajów. Oczywiście trzeba oprócz pieniędzy mieć czas na tak długi wyjazd i z tym chyba najwięszy problem.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.