4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika Joseph
Polska - Belgrad

Cześć, potrzebuję dostać się do Belgradu w sobotę 27 lutego najpóźniej na godzinę 12.00. Lot LOTU jest troszeczkę za późno. Czy jest szansa, żeby dolecieć tam w dobrej cenie z Warszawy, Katowic i Krakowa? Wylot może być też w piątek wieczorem. Może być z przesiadkami lub z dojazdem autokarem, pociągiem. Dziękuję

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 21 h 20 min temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Można lecieć WizzAir z

Można lecieć WizzAir z Warszawy do Budapesztu. Na 26.02 aktualna cena z WDC to 154 PLN. Lecąc kilka dni wcześniej można załapać się nawet za 39 PLN. Z Budapesztu promocyjny bilet na pociąg do Belgradu kosztuje tylko 10 EUR. Należy jednak sprawdzić na stronie kolei węgierskich lub serbskich, czy oferta nadal obowiązuje. Warto też odwiedzić stronę Air Serbia, w ubiegłym roku można było kupić z Warszawy w obie strony poniżej 100 EUR.

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 21 h 20 min temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Z ciekawości sprawdziłem

Z ciekawości sprawdziłem aktualne ceny Air Serbia. Wylot z Warszawy 25.02 i powrót 29.02 kosztuje niecałe 97 euro. Oczywiście można też znaleźć inne terminy, ale cena może się różnić.

Joseph (anonim)
Obrazek użytkownika Joseph
Dziękuję za odpowiedź.

Dziękuję za odpowiedź. Skorzystam z opcji wizzair Warszawa - Budapeszt - Warszawa oraz pociąg Budapeszt - Belgrad - Budapeszt. Obecnie koszt pociągu to 26 euro, a samolot 228 zł. Zostanie pół dnia na obiad i zakupy w stolicy Węgier. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.