Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
1 wpis / 0 nowych
Obrazek użytkownika Lepolak
Offline
Ostatnio był(a): 8 h 44 min temu
Dołączył: czwartek, luty 21, 2013 - 19:07
Odprawa online AirAsia

Witam. Dzisiaj zrobiłem odprawę online na lot z bkk do surat thani. Wydrukowałem boarding pass, ale na dole strony są puste pola przy informacji na temat paszportu. Teraz nie wiem, czy już nie trzeba przy odprawie wpisywać informacji o paszporcie (nr i data ważności) czy jakimś cudem ominąłem to, ale wtedy chyba odprawa by nie przeszła pozytywnie. Wiem, że zawsze trzeba było wpisywać te informacje, dlatego mam pytanie czy coś się zmieniło w tej kwestii czy może na loty krajowe w tajlandii nie wymagają?    

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.