6 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika kr3ciq_2
Offline
Ostatnio był(a): 7 mies 3 tyg temu
Dołączył: poniedziałek, Styczeń 23, 2012 - 09:42
Nocleg na Malcie
Gdzie poza sezonem ogarnąć nocleg na Malcie? Okolice Sliemy i Gziry czy może wyżej w okolicy Bugibby? Jakieś konkretne, sprawdzone propozycje? Z góry dzięki.
Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 2 h 31 min temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Ogólnie to transport

Ogólnie to transport publiczny na Malcie jest na tyle dobrze rozwinięty, że właściwie z każdego miejsca dostaniesz się gdzie chcesz. Ja mieszkałem na północy tuż obok promu na Gozo (polecam się tam wybrać), niedaleko Ghadiry, ale podróż do Valetty była krótka. Jeżeli chcesz też sobie popływać to ja bym osobiście odradzał Bugibbe, bo to głównie przystań dla jachtów (nie wiem ile ich będzie, kiedy będziesz na Malcie), a wiadomo co się wokół nich znajduje. ;) 

Obrazek użytkownika kr3ciq_2
Offline
Ostatnio był(a): 7 mies 3 tyg temu
Dołączył: poniedziałek, Styczeń 23, 2012 - 09:42
W marcu i tak pewnie do wody

W marcu i tak pewnie do wody nie wskoczę;) Co do Gozo to mam właśnie rozterkę bo mam teoretycznie jeden dzień nierozplanowany i dylemat między zwiedzeniem południa tj. okolic Marsaxlokk lub właśnie rejsem na Gozo. 

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 2 h 31 min temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Na południu nie byłem, ale

Na południu nie byłem, ale Gozo jest na prawdę piękna. Byłem w lecie, ale cała była zielona, a ludzie byli jakby nieco milsi niż na Malcie. Taki włoski, powolny, miły klimacik. No i te niezapomniane szare Layland'y, których już się chyba nie spotka.. :/

Obrazek użytkownika macdik
Offline
Ostatnio był(a): 11 mies 2 tyg temu
Dołączył: piątek, Październik 5, 2012 - 17:10
Ja znalazlem swego czasu poza

Ja znalazlem swego czasu poza sezonem fajna miejscówkę na Gozo, klucz był pod wycieraczką ;) Na samej Malcie spałem w hosteliku niedaleko portu nazwy nie pomnę. Ogólnie piękna wyspa poza sezonem. Polecam !!!! Doskonaę wino jak i przekąski ") Unikaj hoteli w centrach turystycznych, masakra lepiej na obrzeżach.

Marta22 (anonim)
Obrazek użytkownika Marta22
Polecam nocleg w Sliema, jest

Polecam nocleg w Sliema, jest to świetna baza wypadowa, jest gdzie zjeść. Co do Gozo to ma ono swój urok,  wszystko zalezy ile masz czasu. Na Gozo sa swietne zatoczki, ktore warto zobaczyć,  a latem w nich poplywac. Jeseli zdecydujesz się na jego zwiedzanie to koniecznie pojedz do Nadur na pizze do Maxokk Baker, kup sobie ftire. Gdzie szukac noclegu: shortletmalta, airbnb

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.