4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 17 h 26 min temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Co robić na Zachodnim Wybrzeżu USA?
Cześć, W te wakacje spędzę dwa tygodnie na Zachodnim Wybrzeżu (dokładnie lecę do Oakland) i szukam jakiś ciekawych pomysłów co można ciekawego zobaczyć, robić itd w tej części Stanów. Macie jakieś propozycje? Osobiście myślałem, poza odwiedzeniem San Francisco i Los Angeles, np o parkach narodowych - Wielki Kanion i Dolina Śmierci. Ale może znacie lepsze miejsca do odwiedzenia. Z góry dzięki za pomoc :)
T. (anonim)
Obrazek użytkownika T.
To jeden z najciekawszych

To jeden z najciekawszych regionów USA. Można np wejśc na Half Dome, wydac troche kasy w Las Vegas, zobaczyc drzewka jozuego, Holiłud i zajrzec do burdelu w Tijuanie

gość (anonim)
Obrazek użytkownika T.
Ile masz czasu, pieniędzy i .

Ile masz czasu, pieniędzy i ... co lubisz ? Byłem kilka razy . Rewelacja ale w tym terminie gorąco. Parki cudo. Bierz auto i podróżuj. Ja zawsze tak robię. Objeździłem już większość stanów.  USA są wspaniałe do podróżowania.

 

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 17 h 26 min temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Czasu: całe 2 tygodnie,

Czasu: całe 2 tygodnie, budżet? nie za duży, ale kilkadziesiąt $ na dzień uzbieram (powiedzmy, że ok 50$ na noclegi, zwiedzanie, przemieszczanie się i jedzenie). Samochód wynajmowałeś, czy kupowałeś coś za kilkaset $ i potem sprzedawałeś? Chce się skupić na trójkącie San Francisco, Los Angeles i Las Vegas. Który park najbardziej polecasz, no i gdzie byś polecał poplażować?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.