4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika WasylP1
Offline
Ostatnio był(a): 1 rok 11 mies temu
Dołączył: poniedziałek, Sierpień 22, 2016 - 08:41
Bagaż podręczny w Jetaitfly z Brukseli

Hej :) Pod koniec września wylatuję z Brukseli na Dominikanę. W cenie biletu jest zawarty bagaż podręczny. Czy ktoś może się orientuję czy oprócz tego standardowego bagażu podręcznego o wymiarach 55/40/210 można zabrać jeszcze dodatkowo damską torebkę? Chodzi mi głównie o to żeby rzeczy takich jak bilety, portfel itp. nie trzymać w walizce tylko jednak mieć przy sobie. Na stronie Jetairfly nie mogę nigdzie znaleźć info o takim dodatkowym małym bagażu. :(

DW
Obrazek użytkownika DW
Offline
Ostatnio był(a): 8 h 59 min temu
Dołączył: czwartek, luty 21, 2013 - 19:00
Skoro na stronie Jetairfly

Skoro na stronie Jetairfly nie ma o tym żadnej informacji to oznacza że oficjalnie nie możesz mieć żadnej dodatkowej torebki. W praktyce zależy to od osoby przy gate, jeden przymknie oko a drugi każe ci wsadzić torebkę do podręcznego. Jeżeli chcesz gdzieś trzymać bilety, dokumenty itp. to miej w saszetce przy pasku, to jest dozwolone. Ps. na długich trasach bagaż rejestrowy do 20 kg kosztuje 15 euro (w jedną stronę).

DW
Obrazek użytkownika DW
Offline
Ostatnio był(a): 8 h 59 min temu
Dołączył: czwartek, luty 21, 2013 - 19:00
Skoro na stronie Jetairfly

del

gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
Dowiedziałam się już

Dowiedziałam się już bezpośrendnio w Jetairfly, że damske torebki są dopuszczalne. Gdyby był tylko jeden lot to dokupienie bagażu nie byłoby żadnym problemem, ale taka dodatkowa opłata *4 już już się mniej kalkuluje :).

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.